Co Vám nabízíme?


Lasershow

Pokud jste někdy plánovali večírek nebo program v klubu tak víte, jak těžké to je zaujmout své publikum. Potřebujete dobrý nápad, přijít s něčím novým. Spojením laserových efektů, mlhy a kreativity osvětlovače vznikne úchvatná laserová show, která zaujme každého návštěvníka. Díky profesionálním softwarům je možné scanování publika bez rizika. Naši osvětlovači jsou kreativní, proto není problém použít laser show pro všechny typy akcí. Laserovou show se u nás zabývá mnoho firem, ale většina používá lasery z čínské produkce s mizernou svítivostí. To se Vám s námi nestane. Měli byste zkusit nás a uvidíte ten rozdíl! Nacházíte se v dobrých rukou, u nás.

Programovaná lasershow

Laser je médium, které nabízí neomezenou svobodu, kterou nelze dosáhnout žádným jiným projekčním médiem. Na jedné straně to je dech beroucí trojrozměrný efekt při atmosférické beamshow na druhé straně je to téměř neomezená hloubka ostrosti a brilance laserových grafik a laserových animací, které je možné promítat na téměř každém myslitelném povrchu. Můžeme navrhnout individuální laserovou show, grafiku a běží texty. Vytvoříme programovanou laser show na Vámi vybranou hudbu se synchronizací, zakomponujeme do ní například Vaše logo či text, možnosti jsou neomezené. Pro prezentaci produktů můžeme promítat laserové paprsky na vaše firemní budovy, a tím ukázat Vaše logo veřejnosti. Také jsme schopni udělat 3D - mapování - laserové paprsky orámují vaší nemovitost. Vaši sousedé budou závidět :-)

Ozvučení, osvětlení

Věnujeme se ozvučení festivalů, koncertů, firemních akcí i dalších. Klademe důraz na preciznost ozvučení od největších akcí až po ty malé. Naše celková světelná technika má mnoho variant, dokážeme vytvořit jakoukoliv světelnou scénu pro Vaší akci, včetně 3D vizualizace, a to díky profesionálních světelných pultů zn. MA Lighting a Avolites.

Zastřešení, pódia

Nabízíme pouze certifikované značky TAF, která je jistotou bezpečnosti pro Vás, interprety i pro návštěvníky akce. Zastřešení rozměrů: 8x6m, 8x8m, 10x8m, 12x8m. Spolu s nimi Vám poskytneme variabilní pódium značky Nivtec, které lze stavět na koncerty, módní přehlídky a spoustu dalších akcí.

Naši partneři

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.
Těšíme se na Vaše požadavky!

Kontaktujte nás